Kaloryfery – ciepło i dekoracja. Kaloryfery retro, chromowane

Kiedyś kaloryfery pełniły tylko funkcje praktyczne, nie należały może do najpiękniejszych elementów, ale ich zadaniem było ogrzanie pomieszczenia. Teraz to się zmieniło. Kaloryfery produkowane obecnie, charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i precyzją wykonania. Dzięki tym wymiennikom cieplnym każde wnętrze może zyskać swój unikalny charakter.

 
Obecnie na rynku największą popularnością cieszą się kaloryfery dekoracyjne, które mają niebanalne kształty i kolory, nadadzą pomieszczeniu nowoczesności. Świetnie pasują do sypialni, czy salonu. Do wnętrz w stylu vintage bardzo pasują kaloryfery retro np. w stylu rustykalnym, czy też barokowym z błyszczącymi chromowanymi elementami. Świetnie sprawdzają się np. w łazienkach, nadając im niepowtarzalny charakter. Kaloryfery chromowane najlepiej sprawdzają się w mieszkaniach w stylu loft. Są niezwykle piękne, wspaniale uzupełnią wystrój łazienki.
Klasyczne kaloryfery obecnie odchodzą do lamusa. Trend, który teraz panuje łączy unikatowość z funkcjonalnością, dzięki temu pasują do każdego rodzaju wnętrz: od prostych, przez klasyczne, aż po nowoczesne.

Możesz również polubić…