Sprawdź szczelność budynku i zmniejsz koszty ogrzewania – docieplanie domu

Ciągle jest ci zimno w domu? Wydaje ci się, że masz przewiewy? Płacisz bardzo wysokie rachunki za ogrzewanie? Nie zastanawiaj się i wykonaj testy szczelności budynku. Przy pomocy tego testu, możesz sprawdzić szczelność domu i wyeliminować ubytki, które są szkodliwe zarówno dla konstrukcji jak i osób w nim mieszkających. Test wykonany jest za pomocą specjalnych urządzeń. Cena zaczyna się od 900 złotych.
Jeżeli okaże się, że w twoim domu występują duże ubytki ciepła, warto zastanowić się co może być tego przyczyną.
Być może trzeba wykonać np. ocieplanie domu. Oczywiście należy znaleźć najlepszych fachowców z doświadczeniem, którzy doradzą nam najlepszą i najkorzystniejszą metodę ocieplenia. Innym rozwiązaniem jest też docieplenie domu styropianem lub wełną mineralną o grubości od około 10 do 20 cm, za pomocą metody lekko mokrej, bądź metody lekko suchej.
Usunięcie nieszczelności domu niesie za sobą same korzyści. Przede wszystkim zaoszczędzisz znacznie na ogrzewaniu, twoje rachunki będą mniejsze, ponad to poprawi się zarówno akustyka, jak i klimat w domu. Docieplanie domu pozwoli Ci zatrzymać, uciekające wcześniej ciepło, wewnątrz.

 

Możesz również polubić…