Kotły kondensacyjne zapewniają oszczędność energii. Kotły junkers i termet w Warszawie

Instalacja CO z użyciem kotłów kondensacyjnych działa sprawnej i efektywniej. Kondensacyjne kotły junkers kondensują zawartą w spalinach parę wodną, powstałą w rezultacie spalania gazu, a odzyskana energia, zostaje przekazana do instalacji C. O. Dzięki temu oszczędność energii wynosi nawet 25%. Kotły pracują cicho, wykonane są z materiałów zapewniających bezpieczeństwo użytkowania. Są znacznie bardziej energooszczędne od kotłów konwencjonalnych.

 

Piece termet świetnie nadają się do małych mieszkań jak i dużych powierzchni, gdyż nie generują strat energii. Płacimy więc za energię, która wykorzystaliśmy. Wyposażone są w wentylator, z płynną regulacją obrotów. Są także kompatybilne z kolektorami słonecznymi. Dzięki piecom termet zawsze mamy do dyspozycji ciepłą wodę, co jest bardzo istotne i zapewnia komfort. Posiadają one systemy zabezpieczeń, a wymiennik ciepła zbudowany jest ze stali nierdzewnej.
Kotły kondensacyjne to oszczędność dla portfela, dlatego warto w nie zainwestować, aby potem móc zaoszczędzić na centralnym ogrzewaniu.
Piece termet Warszawa – ogrzej swój dom naprawdę skutecznie.

 

Możesz również polubić…