Rusztowania przejezdne aluminiowe. Remont na kółkach

Sklepy budowlane mają w swojej ofercie wiele produktów. Jednym z nich są rusztowania. One także posiadają wiele typów. To bardzo utrudnia wybór, jeżeli nie wiemy czym poszczególne rodzaje się cechują oraz do czego najlepiej wykorzystać każdy z nich.

Rusztowania przejezdne aluminiowe

To jest tylko jeden z typów jakie możemy spotkać. Ale warto mu się bliżej przyjrzeć. Co to dokładnie jest ? Rusztowania przejezdne aluminiowe skonstruowane jest ze sztywnych elementów. Dodatkowo posiada zamontowane kółka, które umożliwiają przemieszczanie całego segmentu. Dzięki temu nie ma potrzeby ciągłego montowania i demontowania rusztowania. Są bardzo często wykorzystywane w dużych obiektach, takich jak hale, ale i przy remoncie mniejszych obiektów np. domów jednorodzinnych. To, że rusztowanie posiada zamontowane kółka, może wydawać się zagrożeniem dla osób tam pracujących z powodu małej stabilności. Na szczęście jest to mylne spostrzeżenie. Rusztowanie posiada hamulce, które zatrzymują konstrukcję w miejscu, w jakim chcemy. Przemieszczanie się rusztowania jest wtedy uniemożliwione.
Wykonanie rusztowania z elementów aluminiowych powoduje jego wyższą jakość oraz dodatkowo sprawia, że są konstrukcje są lekkie – dzięki temu łatwiej je przesuwać.

 

Możesz również polubić…